Sürekli gelişim ve inovasyon felsefesiyle insanlara ve çevreye kesintisiz enerji sağlamayı amaçlayan ER JENERATÖR, dizel, doğalgazlı, biyogazlı jeneratör setleri, mobil jeneratörler, benzinli jeneratörler, korjenerasyon ve trijenerasyon çözümleri ile hibrit güç sistemlerini müşterilerinin ihtiyaçlarına göre projelendirmekte ve kullanımlarına sunmaktadır.

15 yılı aşkın süredir, güçlü mühendislik alt yapısı ve tecrübesiyle, en zor koşullar altında bile yüksek performansla çalışan kuruma özel ürünler üreten ER JENERATÖR, dünya çapında inşaat firmaları, oteller, gıda sektörü, eğlence merkezleri, mobilya firmaları dersahane ve eğitim kurumları, düğün salonları ve sanayi tesisleri gibi bir çok önemli uluslararası projeye kesintisiz güç çözümleri sağlamaktadır.

Kalitesi ve performansı dünyaca bilinen motor ve alternatör markalarının kullanıldığı, uluslararası kalite sertifikalarına sahip jeneratör setleri sayesinde projelerin farklı güç aralıklarındaki ihtiyaçlarını karşıladığı gibi Adana’nın dört bir yanındaki firmalarla 7/24 hızlı satış sonrası teknik destek ve bakım hizmetlerini müşterileriyle buluşturmaktadır.

Sıradan bir jeneratör üreticisi olmanın çok ötesinde, kalite ve inovasyonda önde gelen bir mühendislik şirketi olan ER JENERATÖR, sektörel tecrübesi, yenilikçi deneyimleriyle tüm segmentlerde kuruma özel, yüksek katma değerli çözümler sağlamaktadır.

Kesintisiz güce ihtiyacınız olduğu her zaman ve her yerde güvenilir çözüm ortağınız olan ER JENERATÖR, kazandığı haklı itibarını daha da güçlendirmek için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir.

Follow by Email
Facebook
Google+
Twitter
Instagram